Tanıtım Yazısı Satmak ve Yayınlamak

Tanıtım center, alanında lider platform olarak tanıtım yazısı satış platformu olarak kurulmuştur. Sistem üzerinde üyelere ve site sahiplerine sunulan bir çok özellik yer almaktadır. Daha çok müşteri potansiyelini benimseyerek istenilen kriterlerde siteleri sizlere sunarak bu ağ üzerinden tanıtım yazısı satışı yapabilmenize olanak tanımaktadır. Yapılacak işlemler ve uygulanacak adımlardan kısaca bahsedelim.

İnternet Ortamında Tanıtım Yazısı Satışı Nasıl Yapabilirim?

Kendinize ait blog ya da haber siteleriniz için tanıtım yazısı satışı yapabilmeniz mümkündür. Önemli olan sizlere hitap eden müşterilere vereceğiniz güven ve kusursuz hizmetten ibarettir. Bu esnada siteniz belli bir işlem hacmine ve kaliteye ulaşması gerekmektedir. Her türden sitenin satışı mümkün olabildiği gibi siteler değerlerine göre fiyatlandırılmaktadır. Kendi ağınız içerisinde müşteri potansiyeli oluşturabilmeyi hedefliyorsanız öncelikli olarak bir iletişim sayfası ya da reklam adı altında harici bir sayfa oluşturmalı ve detayları burada belirtmeniz gerekmektedir. Bu sayfanın örneği şu şekilde olabilir;

“Sitemize xx adet tanıtım yazısı alınacaktır. Her tanıtım yazısı 1 yıl kalacaktır ve yazılarda maksimum 3 link içerebilmektedir. Markanızı ya da ürünlerinizi tanıtmak için bizlerle alttaki form / mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.”

Bu şekilde bir sayfanın sizlere geri dönüş oranı takip edilmiş olduğunuz kitleye oranla değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak şu bir gerçek ki, bu şekilde yapılan işlemdeki geri dönüş oranı bir tanıtım yazısı ağı üzerindeki kadar verimli ve etkili olmamaktadır. Bunun yerine tanıtım center adında kurmuş olduğumuz platform devreye girerek sitesinden tanıtım yazısı satışı yaparak para kazanmak isteyen kişilere hitap etmektedir.

Tanıtım Center Üzerinden Para Kazanmak

Bir web sitesi sahibiyseniz, siteniz belli bir kriter ve değerleri karşılıyor ise, belli bir kullanıcı kitleniz mevcutsa ve sitenizde düzenli olarak ilgileniyorsanız tam sizler için bir form oluşturduk. Site eklemek formu adı altında sunulan bu sayfa üzerinden şartlarımız ve site kabul etme kriterlerimiz yer almaktadır. Bu kriterler dahilinde sitenizi bizlere gönderebilir, incelenmesini talep edebilirsiniz. İnceleme sonucunda sitenizi beğenmemiz ve tanıtım yazısı satılabilecek bir site olduğunu düşünmemiz halinde ve vereceğiniz fiyata oranla sizlerle anlaşma yapıyoruz. Anlaşma sonucunda sizlerden almış olduğumuz gerekli veriler ve kabul gördüğünüz siteler için hemen çalışmalara başlayarak tüm müşterilerimizin görmesi adına listemize dahil ediyoruz. Bu aşamada sonra sizlerin tek muhattabı bizler, müşterilerin de tek muhattabı yine bizler oluyoruz. Her iki durumda müşterilerden yazıları alarak sizlere iletiyor ve yazıların yayınlanmasının ardından da ödemenizi belirtmiş olduğunuz hesaba geçiyoruz.

Site Ekleme Formu İçin Tıklayın

Tanitimcenter.com üzerinden sizlerde siteniz üzerinden tanıtım yazısı satışı yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız hemen ilgili bağlantılardan formu doldurun ve geri dönüş yapalım. Her geçen gün networkünü genişleten ve büyüyen bu platform ile sizlerde kazanabilirsiniz.