Tanıtım Yazısı Örnekleri

Bir ürünü ya da bir markayı çeşitli sitelerde ya da farklı platformlarda tanıtmak için içeriğe önem vermeniz gerekmektedir. İçeriğin doyurucu olması, hedef kitleden alacağınız geri dönüş oranını doğrudan etkileyecektir. Tanıtım yazısı örneklerinden sizlere bu sayfada bahsederek, firma ya da şahıslar için etkili içerik oluşturmayı göstereceğiz. Öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken bir kaç püf noktayı sizlere sunalım. Püf noktaları inceledikten sonra hazırladığınız tanıtım yazılarını ise sitemizde yer alan kategorilerden dilediğiniz sitede yayınlatabilirsiniz. Tanıtım yazısı ile yükselmek sizlere uzun vadede başarı getirecektir.

  1. Etkili bir başlık. (Tanıtım yazısında olmazsa olmazlar arasındadır. Hedef kitlenizi ilk etapta etkileyecek olan başlığınızdır. Başlık içerisinde bir vaad ya da teşfik edici bir cümle ilgi çekecektir.)
  2. İçeriğin doyurucu olması. (Doyurucu bir içerikten kastınız vermek istediğiniz bilgileri az kelime ile mümkün olduğunca doldurabilmektir.)
  3. Giriş, gelişme ve sonuç. (En önemli detaylardan biriside budur. Düzgün ve göze hitap eden bir içerik, kullanıcının sayfada kalmasını sağlayacaktır.)
  4. SEO uyumlu olmalıdır. (Eğer ki İnternet ortamında tanıtım yazısı hazırlıyorsanız muhakkak SEO kriterlerine uygun olmalıdır. Kullanıcı önemli olduğu kadar Google’da önemli bir faktördür.)
  5. Önemli kelimeleri ya da sözcükleri vurgulama. (Bazı önemli görünen yerleri ya da dikkat çekilmesini istediğiniz uyarıları bold ya da altı çizgili yazı olarak vurgulamanız gerekmektedir.)

5 Madde temeli oluşturmanız ve bu işe başlamanız açısından yeterli olacaktır. Şimdi gelin bunları uygulanmış olarak tanıtım yazısı örneklerinde inceleyelim.

Tanıtım Yazısı Örnekleri

Örnek 1

Firma: Tanıtım Center

Yapılan iş: Tanıtım yazısı satışı

Vizyon: Sektöründe lider olmak

Misyon: Her müşteriye istediğini sunabilmek.

Tanıtım Center, yayın hayatına girdiği günden beri sizlere istediğiniz ölçülerde ve muhteşem bir tanıtım yazısı ağı sunmaktadır. Sunulan bu ağ ile piyasada yer alan en uygun fiyatları da sizlere yansıtarak ihtiyaçlarınızı tek bir elden gidermeniz konusunda yardımcı olmaktadır. Tanıtım center’ı sektöründe yer alan diğer rakiplerinden ayıran en büyük özelliği ise tanıtım kontrol paneli adı altında sunulan ekstra hizmettir. Bu hizmet sayesinde çeşitli web sitelerinden alınan tanıtım yazıları müşteri tarafından takip edilebilmekte ve sorun oluşması durumunda müdahale edilebilmesidir.

Sunulan ekstra hizmetler için ekstra bir bütçe cebinizden çıkmadan kaliteli ve kusursuz bir başarı elde etmenizi de sağlayabilecektir. İhtiyacınız olan her türlü bilgi ve birikimi sizlere en uygun fiyatlar dahilinde sunabilecek olan tanitimcenter.com, misyonunun gerektirdiği şekilde hareket ederek müşterilere odaklı bir çalışma göstermektedir.

Her sektörden ve her kategoriden sitelere yer verilen bu olağan üstü hizmet sonucunda sizlerde Google’da sıralama almak istediğiniz kelimede SEO danışmanlarımızdan alacağınız fikirler doğrultusunda hareket edebilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Rakiplerinizin önüne geçmek ve mevcut kitlenin daha fazlasına ulaşmak için her zaman sizlerin yanında olacağız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Örnek 2

Firma: SEO

Yapılan iş: Google’da sıralama yükseltmek

Vizyon: En uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmak

Misyon: Koşulsuz iade garantisi

SEO firması olarak sizlere her zaman daha kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Her geçen gün artan talepler doğrultusunda yapılan varyasyonlar çeşitliliği beraberinde getirmiştir. Google’da sıralama almak ya da var olan sıralamasında yükselmek isteyen kişilerin tercih edebilecek olduğu profesyonel hizmeti değerlendirebilirsiniz. SEO danışmanlarımız ile yapacağınız görüşme sonucunda siteleriniz kendi sitemiz gibi ilgileniliyor ve öncelikli olarak analiz ediliyor. Bu analiz sonucunda planlama çıkartılarak öncelikli olarak eksikliklerin tamamlanmasını sağlıyoruz. Eksik listesi de hazır olduktan sonra nasıl yükselme elde edebileceğinize dair bir çalışma hazırlıyor ve bunu da sizlere sunuyoruz.

SEO firması olarak mutlu müşteriler ilk prensibimiz olarak hareket ediyor ve vaad edilen kelimede vaad edilen sürede getirilmemesi durumunda koşulsuz iade garantisi sunuyoruz. Bu süreç içerisinde sizlerde tek istediğimiz anlayış ve bu sistemin belli bir zaman içerisinde sonuç vereceğinin bilincinde olmanızdır. Yeteri kadar sabır ve bütçe olduğu sürece istenilen kelime de sizleri hedef kitlenize ulaştırabiliyoruz.

İş başlangıcında alınan kelimelerin daha sonradan değiştirilmesi mümkün olmadığı gibi sadece yeni kelimelere yönelik ekstra bir çalışma düzenlenebilmektedir. Uzun vadede alacağınız bu çalışma sistemi ile sizlerde mevcut kâr oranınızı 2’ye hatta 3’e katlayabileceksiniz. Müşteri potansiyelinizi arttırabilmeniz adına sizlerde kusursuz hizmetten hemen yararlanın ve başarıya ulaşın!

Görüldüğü üzere, sunulan bu 2 tanıtım yazısı örneğinde olduğu gibi etkili bir tanıtım yazmanın kuralları, makale içerisinde yer alan kelimelerin yoğunluğu ve müşterinize neleri vaad ettiğinizdir. Sizlerde ilgili kaynakları göz önüne alarak daha etkili bir tanıtım yazısı yazmanın şartlarını buradan okuyarak deneyebilir ve profesyonel yazılar hazırlayabilirsiniz. Daha çok kitleye ulaşmak için news tanıtım yazısı hizmetini inceleyiniz.