Tanıtım Kontrol Paneli

Tanıtım kontrol paneli adı verilen bu araç, sistem üzerinden bizlerle tanıtım yazısı işlemi yapan kişilere özel olarak hazırlanmaktadır. Her bireyin kendine özel bir kontrol panelinin olması, aldığı linkleri tek bir sayfa üzerinden sorgulayabilmesi de bu aracın en önemli detayıdır. Tanıtım kontrol paneli ile ilgili aşağıda görmüş olduğunuz görselde numaralandırılan alanları sizlere tek tek açıklayalım.


  1. Hangi siteden tanıtım aldıysanız , tanıtım yazınızın olduğu sayfanın url‘sini içerir.
  2. Tanıtım yazısı içerisinde hangi siteye çıkış yaptıysanız o sitenin adı yer alır.
  3. Burada sisteme her girişinizde bir sağlamlık kontrolü sizleri bekliyor olacaktır. Eğer aldığınız tanıtım sağlam ise yeşil olarak Sağlam, aldığınız tanıtımda bir problem varsa (yazı silinebilir, link kaldırılabilir, siteye hosting kaynaklı dahil olsa erişim olmayabilir vb.) kırmızı şekilde Hata olarak belirtilir. Tanıtım kontrol paneli her girişinizde sağlamlık kontrolünü yapar. Hata ibaresi olan yazılar için Skype, mail ya da whatsapp üzerinden bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.
  4. Burada tanıtım aldığınız tarih yer almaktadır. Tanıtımlar sizlere gönderilmeden önce kontrol paneline eklenmekte ve bir sonraki tanıtımı ne zaman almanız gerektiği ile ilgili tarihleri de kayıt edilmektedir.
  5. Seç bölümü, ana sitemizde yer aldığı gibi aldığınız tanıtımı ve tarihi sizlere tek sayfada çıkartır, excel vb gibi araçlar için bilgisayarınızda not etmenize kolaylık sağlar.

Tanıtım yazısı hizmetinde önemli bir unsur taşıyan tanıtım kontrol paneli ile ilgili açıklamalarımız şimdilik bunlarla sınırlıdır. Her geçen gün aldığınız hizmetin kalitesini arttırmak için çaba gösteriyoruz. Web sitesine önem veren herkesin bizlerde sonuna dek yanındayız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.