Nasıl Çalışır?

Tanıtım center, sizlere güncel sitelerden tanıtım yazısı satışı yapan bir platformdur. Platformun kuruluş amacı tanıtım yazısı ihtiyacı olan kişilerin tek bir panel üzerinden tüm detayları ile sitenin özelliklerini görebilmesi ve zahmetli sorgulama işlemlerinden kurtulabilmesidir. Sizlerde siteniz için yükseliş istiyor, google’de daha yüksek sıralarda yer almayı hedefliyorsanız  tanıtım yazısı için sizlere sunulan sitelerden dilediğiniz için işlem yapabiliriz. Bu konuda uygulamanız gereken işlemleri sırası ile maddeler halinde belirtelim.

  1. Tanıtım yazısı almak istediğiniz siteyi belirledikten sonra iletişim kanallarından bizlere ulaşarak sipariş geçmeniz gerekmektedir.
  2. Sipariş esnasında sizlerden istenilen dosyaları yine sizlere iletilen mail adresine göndermeniz gerekmektedir.
  3. Ardından sizlere rapor ile birlikte kontrol paneli de sunularak işlemi tamamlamış oluyoruz. Bu aşamada zamanlama yapan müşterilere günlük olarak rapor sunumu yapılmaktadır.
  4. Tanıtım kontrol paneli aracılığı ile kontrol ettiğiniz linklerde 1 yıl içerisinde silinme olması durumunda telafisi yapılmaktadır. Site kapandığında silinen tanıtım yazıları için ise her hangi bir telafi uygulanmamaktadır.

Bizlere gösterdiğiniz ilgi ve anlayış için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.