Spor Sitelerinden Tanıtım Yazısı

Site Adı Alexa Sıralaması DA / PA Sitenin Yaşı Fiyat Sipariş
Konspor.com  730.496   12.791   26 / 35 4 yıl 1 ay
105 ₺
Sipariş Ver
Sporadair.com  6.053.077   146.788   18 / 30 3 yıl 0 ay
35 ₺
Sipariş Ver

Spor Sitelerinden Tanıtım Yazısı

Spor alanında bir web sitesini yükseltmek ve bu anlamda sektörel backlink bulmak diğer niche sektörlere oranla daha kolaydır. Nitekim; her alanda sizler için sunulan sitelerden elde edeceğiniz backlinkler sayesinde yükselişiz hızınızı arttırabilirsiniz. Doğrudan spor ile alakalı olarak açmış olduğunuz bir haber ya da tanıtım sitesine istinaden üst düzey bir başarı de yine gözle görülebilecek ölçüde sizleri etkilemektedir. Spor tanıtım yazısı alış kategorisinde bu anlamda sizlere sunulan tüm ayrıntılar ve detaylar da yer almaktadır. Alternatif yönlendirmeler hakkında sunduğumuz fikirleri de inceleyerek doğru alanda doğru tanıtım yazısı hizmetine sahip olabilir ve daha düzenli bir yükseliş tanımlayabilirsiniz. İllegal spor sitelerine hizmet veren sitelerin olduğunu ve olmadığını da dipnot olarak ekleyelim ve sektörüne göre müşteri temsilcimizle görüşerek ayrıntıları öğrenmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

Kriter Olarak Domain ve Page Authority Değerlerini Baz Alın

DA / PA sorgulama sayfası ihmal edilmemelidir. Kaliteli bir backlink elde etmek için genel anlamda backlink alınan sitenin de değerleri önem taşımaktadır. Bir domainin otoritesinin ne kadar yüksek olduğu bir yana, sayfa otoritesinin de yüksek olması önem taşımaktadır. Sitesine düzenli olarak backlink sağlayan bir siteden kendi sitenizi beslemek son derece önemlidir. Bu tür sitelerden tanıtım yazısı almak ise sizleri uzun vadede başarıya ulaştırabilecek olan temel kriterlerdir. İlgi çeken ve etkisi olacağını düşündüğünüz tüm siteleri toplu alım yaparak zamanlama işlemi uygulayabilirsiniz. Zamanlama detayları ile ilgili ayrıntıları sizlere sunmadan önce premium sitelerden tanıtım yazısı adlı sayfamızda yer alan sitelerin bu kriterleri karşıladığını da belirtmek isteriz.

Zamanlama Ölçütü ve Detayları

Alınan tanıtım yazılarının zamanlanması son derece önemlidir. Belli bir zaman ve plan işlemine bağlı kalarak yapılacak olan yönlendirmeler sonucunda üst düzey bir etki elde edebileceğinizi unutmamalısınız ve sizlerde başarı için bu adımları uygulamalısınız. Tercih ettiğiniz sitelerin özellikleri burada önemsiz olduğu gibi 1 (bir) ay içerisinde alınan tanıtım yazısının miktarı ile bir sonraki ay alınacak olan backlink miktarı bir birleri ile uyuşmalıdır. Daha fazla ya da daha az yapılan plansız çalışmalar uzun vadede sizleri hüsrana uğratabilir. Bu hassas konuda SEO danışmanlarımızdan detaylı bilgi alarak da kendi planınızın düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.

taksit seçenekleri