Sağlık Sitelerinden Tanıtım Yazısı

Site Adı Alexa Sıralaması DA / PA Sitenin Yaşı Fiyat Sipariş
Faydalicerik.net indirim  584.595   14.726   16 / 1 0 yıl 11 ay
%20
100₺
80₺
Sipariş Ver
Hayatbilgileri.com premium indirim  156.663   2.978   21 / 25 2 yıl 0 ay
%10
150₺
135₺
Sipariş Ver
Ensonsaglik.com  0   0   3 / 1 2 yıl 11 ay
35 ₺
Sipariş Ver
ishaleneiyigelir.xyz  9.215.352   0   1 / 1 2 yıl 8 ay
35 ₺
Sipariş Ver
Midebulantisinaneiyigelir.xyz  13.519.375   0   1 / 1 2 yıl 8 ay
25 ₺
Sipariş Ver
Oksuruguntedavisi.com  15.266.583   0   16 / 1 3 yıl 4 ay
30 ₺
Sipariş Ver
Bogazagrisinaneiyigelir.xyz  0   0   1 / 1 2 yıl 8 ay
25 ₺
Sipariş Ver

Sağlık Sitelerinden Tanıtım Yazısı

Şüphesiz ki her şeyden önce sağlık diyerek bu kategoriyi sizlere tanıtmaya başlayalım. İlginizi çekebilecek kriterlere sahip olarak sunulan tüm siteler sizlere üst düzey bir verim sağlayabilmektedir. Bu kategori de tıpkı, kadın / moda alanında olduğu gibi sektörel backlinki elde etmenin zor olduğu bir alandır. Ancak sizler için hem kendi networkümüzde yer alan hem de dışarıdan anlaşmalı olduğumuz firmalardan aldığımız kaynakları bir araya getirerek güncel ve kaliteli bir listeyi sizlere sunmak istiyoruz. Bu liste sayesinde tercihinizi en iyi şekilde belirleyebilir ve tanıtım yazısı alanında etkili sitelerden backlink desteği alabilirsiniz. Sağlık sitelerinde yer alan bir takım niche diye tabir edilen sitelerin önemi bir kenara atılmamalıdır. Bu sitelerden elde edilecek olan verim ve başarı da üst düzey olabileceği gibi, portal sitelerinden ilerlemek isteyen ve kategorisel anlamda yükseliş elde etmeyi hedefleyen kişiler için idealdir.

Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Detaylar

Sağlık sitelerinde yer alan bir çok sitenin kendi networkümüzde yer aldığını az önce de belirtmiştik. Bu alanda tanıtım yazısı ihtiyacınızı karşılamak adına sitelerin değersiz gibi olduğu düşünülmemelidir. Sistemimizde hangi sitenin google arama sonuçlarında hangi sıralamada olduğunu belirleyen bir detay olmadığı gibi, aslında genel anlamda tüm satış yaptığımız sitelerin de belli bir oranda sabit hiti bulunmaktadır. Sağlık sitelerinde bu oran daha fazla olmakla birlikte etki seviyesi de diğer sitelere oranla daha yüksek olarak seyir etmektedir. Dilerseniz alternatif olarak (bknz: kadın / moda sitelerinden tanıtım yazısı) ilgili bağlantı üzerinden de sağlık üzerine portal sitelerine erişebilir ve ilgili sitelerin sağlık kategorilerinde de makalelerinizin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Alternatif Yönlendirmeler

Sağlık konusu genel anlamda bir çok web sitesinde yer verilen bir detaydır. Her sektörü az çok ilgilendiren bu konu üzerinden sadece sağlık siteleri ile sınırlı kalmayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz diğer sitelerden biri de news kayıtlı ya da kayıtsız haber siteleri olabilmektedir. Bu alanda ki siteler de sizlere son derece yüksek bir etki sağlayabildiği gibi etki oranları da yüksek olmaktadır. Domain ve page authority değerleri yüksek olan siteleri tercih etmek +1 daha yarar görmenizi sağlayabilecektir.

taksit seçenekleri