Film / Dizi Sitelerinden Tanıtım Yazısı

Site Adı Alexa Sıralaması DA / PA Sitenin Yaşı Fiyat Sipariş
Hdfilmakinesi.org  13.912.482   0   19 / 30 2 yıl 7 ay
75 ₺
Sipariş Ver
Hdfullonlinefilmizle.com  5.210.172   114.828   19 / 32 4 yıl 0 ay
15 ₺
Sipariş Ver
Dizifullizle.net  6.642.206   0   18 / 1 3 yıl 3 ay
20 ₺
Sipariş Ver
Filmseyred.com  12.721.474   0   15 / 21 2 yıl 7 ay
15 ₺
Sipariş Ver
Yabancihdfilmizle.com  7.293.824   145.394   9 / 20 2 yıl 10 ay
20 ₺
Sipariş Ver
Dizinot.com  11.235.415   0   16 / 23 3 yıl 0 ay
20 ₺
Sipariş Ver

Film / Dizi Sitelerinden Tanıtım Yazısı

Film ya da dizi sitenizi yükselmekte mi istiyorsunuz ? İstediğiniz kriterlere ait site bulamıyorsanız işte bu noktada bizler devreye giriyoruz. Bu sektörde sektörel tanıtım yazısı bulmak oldukça güçtür. Bu konuda sizlere tanıtım yazısı sağlayabileceğimiz siteleri listelerken bu sitelerden en iyi şekilde yararlanmanız adına da fikri alışverişi yapmamız söz konusu olabilecektir. İlginizi çekebilecek türden siteleri en ince ayrıntılarına kadar değerlendirebilir ve sizlerde başarıya ulaşabilirsiniz. Çeşitli özelliklerine istinaden sıralanan bu siteler piyasada bulabileceğiniz en iyi sitelerden oluşmaktadır. Ancak film / dizi sitelerinden tanıtım yazısı almak isteyen kişilerin genel anlamda tercihleri haber siteleri oldığundan dolayı site sahiplerinin de kategorisel anlamda bu alanı destekledikleri unutulmamalıdır. Yükselmek için sektöre backlink yerine genel kategoriye hitap eden siteleri de seçebilirsiniz.

Film / Dizi Alanında Diğer Seçenekler

Aradığınız film ya da dizi sitesi bu alanda mevcut değil mi? Genel anlamda içeriği sizin sitenizle bağdaşan sitelere de göz atmanızı önermekteyiz. Bu siteler arasında detaylı bir şekilde yaparak ihtiyacınıza göre hazırlanan listeleri görebilir ve sipariş geçebilirsiniz. Tercih edilen sitelerin genelinde yer alan özellik ise indirimde olmalıdır. Dilerseniz listemizi bu sayfada adı geçen bağlantı üzerinden kontrol edebilirsiniz. (bknz: indirimde olan siteler)

Bu sayfa üzerinden yapılacak her türlü işlem sonuncunda sizlere kusursuz kalitede siteleri sunabilirken sitelerde yer alan kültür ve sanat bölümünde ise yazılarınızın yayınlanmasını sağlayabiliriz. Sizlerden gelen taleplere oranla hazırlanan bu ayrıntılı listeler arasından seçim yaptıklarınızı müşteri temsilcilerimize ileterek başarı elde edebilirsiniz.

Alternatif Yönlendirmeler

Bu alanda ihtiyacınıza yönelik siteye ulaşamamanız aslına bakılırsa normal karşılanmaktadır. Hem illegal oluşu hem de site sahiplerinin genel anlamda reklam bütçeleri fazla olduğundan dolayı tanıtım yazısı satışına müsaade etmemesi de etkileyen bir faktördür. Tanıtım yazısı satın almak için alternatif sitelerin alternatif kategorilerine yönlendirmelere yaparak film / dizi siteniz için daha kaliteli siteleri de sizlere sunabiliriz. Listemizde yer alan tüm sitelerin sadece belli bir kısmının film , dizi makalesi aldığını bilmenizi isteriz. Bu konuda canlı destek üzerinden yardım alabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

taksit seçenekleri